تبلیغات
GAMESDOT وبلاگ اختصاصی بازی های رایانه ای - پیش نمایش بازی RAGE
 
   
 
 
1389/04/17 ساعت 14:17 | | نوشته ‌شده به دست falcon | ( نظرات )

RAGE  PREVIEW
QuakeConامسال هم خیلی سریع آمد و رفت. در این بین چیزی که نصیب ما شد، اولین نمایش از گیم*پلی فوق*العاده خیره کننده بازی Rage بود. خودروها و سلاح*های بازی عطش ما را برای انجامش دو چندان کرده*اند. شات*گان*های قوی، سلاح*های تمام و نیمه خودکار و کلت*هایی که برخی از آن*ها ظاهری متعارف و تعدادی طراحی عجیبی دارند. ماشین*ها نیز مجهز به سلاح هستند و زمانی که سوار بر آن*ها باشید، هر جنبده*ای را می*توانید از بین ببرید.
QuakeConامسال هم خیلی سریع آمد و رفت. در این بین چیزی که نصیب ما شد، اولین نمایش از گیم*پلی فوق*العاده خیره کننده بازی Rage بود. خودروها و سلاح*های بازی عطش ما را برای انجامش دو چندان کرده*اند. شات*گان*های قوی، سلاح*های تمام و نیمه خودکار و کلت*هایی که برخی از آن*ها ظاهری متعارف و تعدادی طراحی عجیبی دارند. ماشین*ها نیز مجهز به سلاح هستند و زمانی که سوار بر آن*ها باشید، هر جنبده*ای را می*توانید از بین ببرید.

دولت تشکیلاتی زیرزمینی بنا نهاده که پس از وقوع فجایع مرگبار، بازماندگان از آن*ها استفاده کنند. در این بازی پسارستاخیزی شما نقش یکی از چندین بازمانده Arkها را ایفا می*کنید. محیط بازی اغلب خشک، دارای صخره و ناهمواری*های متعدد و صحراییست؛ ولی سازندگان می*گویند تکنولوژی مورد استفاده این امکان را داده است که محیط*های مختلفی در بازی بوجود بیاید. انیمیشن کاراکترها و جزئیات مدل آن*ها بهتر از هر بازی دیگریست که تاکنون دیده*ایم. بافت*هایی با کیفیت حیرت آور به لطف استفاده از id Tech 5 و محیطی وسیع که در عین حال طبیعی و ظریف طراحی شده است. شکی در استثنایی بودن Engine و جنبه*ی فنی گرافیک بازی نیست. اما اگر مدل*ها و محیط بازی اینقدر هنرمندانه طراحی نمی*شد، تا این حد بر عالی بودن جلوه*های بصری تاکید نمی*کردیم.
بدن شخصیت اصلی مجهز به فناوری نانو است که به وی امکان بهبود سلامتی خویش را می*دهد. شما و همراهانتان در Rage لباس Arkها را به تن می*کنید که به طور ناخواسته از یک موسسه مرموز که با نام "قلمرو قدرت" شناخته می*شود، اخطار دریافت می*کند. در Rage شما به دنبال دنیایی بهتر از آنچه برایتان توصیف شده هستید، زیرا مردم بیش از مقداری که دولت پیش بینی کرده بود زنده مانده*اند. بازماندگان سخت کوش، مجبور به زندگی در زمین لم یزرع و مبارزه با متجاوزان، راهزنان و گروهی از جهش یافته*های عصبانی در بیابان شده*اند. موجودات جهش یافته*ای که در تصاویر و ویدئوها می*بینید، دشمنان شما هستند. آن*ها به شما حمله می*کنند و لحظه*ای که چاره*ای جز تسلیم برایتان باقی نمانده، تاجری به نام Dan Hagar شما را نجات می*دهد. هدف او، استفاده از شما برای کمک به شهرک نشینان محلیست تا رابطه تجاریش را با Wellspring(بزرگترین مرکز فعالیت در زمین بایر) بهبود بخشید.

در بخشی از بیابان با یک کلبه مواجه خواهید شد که آن منطقه متعلق به Joe دیوانه است. یک مجنون پرت که لباس*های چرکی پوشیده و یکی از کاراکترهای غیر عادی بازیست که به همراه Dan به شما کارهای غیرمعقولی می*سپارند. id امیدوار است بازی*کننده*ها لحظات بیادماندی*ای را با این کاراکترها سپری کنند. در دمویی که از بازی Rage نمایش یافته، نزدیک کلبه Joe، موجود جهش یافته*ای بر روی تپه*ها ایستاده بوده که گیمر با پرتاب بومرنگ سریعاً کار آن را تمام کرده! ظاهراً، Rage دارای آیتم*هاییست که در صورت داشتن فرمول*ها و قطعات، می*توانید آن*ها را تغییر شکل داده و شیء جدیدی تولید کنید. Matt Hooper طراح بازی توضیح داده که در Rage لیست بلند و بالایی از اجناس کم ارزش وجود نخواهد داشت. بلکه، بازی دارای آیتم*های سودمند و قدرتمندی است که در طول انجامش بدست می*آورید.

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، قابلیت راندن خودروهای باگی(Buggy) را در بازی خواهید داشت. در طول رانندگی با باگی*ها، راهزنان با خودروهایی مشابه به شما حمله کرده و از مسیر منحرفتان خواهند کرد. سیستم درگیری بر روی ماشین، سریع و وحشیانه است. به دلیل اینکه باگی*ها فرز هستند و پیچ*ها را تیز دور می*زنند، می*توانید انتظار نبردهای هیجان انگیزی را داشته باشید. همه باگی*ها مجهز به نیترو برای افزایش سرعت فوری هستند، بعلاوه مسلسل*هایی دارند که به شما قدرت تخریب خودروی دشمنان و به هوا فرستادن آن*ها را می*دهد.

Wellspring ناحیه*ای بی طرف است که در مکان*های کلیدی آن اجازه حمل سلاح را نخواهید داشت. این مکان*ها شامل فروشگاه آیتم*ها و حفره مخزن محلی است که در آن برای کشتن راهزنان پول دریافت می*کنید. Wellspring گاراژ شخصی برای نگهداری ماشینتان هم می*باشد که به مرور زمان و با سفارش وسایل نقلیه جدید، گسترش می*یابد. هر خودرو دارای چهار شاخص است: شتاب، اسکلت، کشش و زره. برای بهبود عملکرد ماشین، می*توانید بخش*های مهم دیگری از آن را تعویض کنید که شامل لاستیک*های چسبناک، موتور سریع*تر و انواع سلاح*های مختلف است. همچنین در این شهرک با کاراکترهای کلیدی داستان ملاقات می*کنید. از جمله شهردار تدی روزولت پیر، کلانتر خشن و مدیر مسیرهای مسابقه. این شخصیت*ها به شما ماموریت*های متنوعی خواهند داد که در دفتر وقایعتان ثبت می*شوند.

در دمو نمایش یافته، یکی از ماموریت*ها تعقیب کردن و شکار قبیله Shrouded به سمت شمال بود که در آن با خودروهای مجهز به مواد منفجره C4 به منطقه تسلط یافته بودند. کاراکتر نزدیک پایگاه عملیاتی دشمن شد که یک پایگاه نظامی متروک با شبکه*هایی از تونل*های کوچک برای کنترل ماشین*ها از دوردست بود. کلانتر در این ماموریت به شما کمک می*کند و نقشه بدست آوردن ماشین*ها را می*کشد. اگرچه بیشتر بازی بدون صفحه بارگذاری می*باشد، هنگام عبور از یک سو به سوی دیگر با بارگذاری*های خیلی کوتاهی مواجه خواهید شد. مثلاً هنگام ورود به شهرک*ها یا آغاز ماموریت*ها.

در هر ناحیه، راهزنان و موجودات جهش یافته دارای قبیله و دسته مختص به خود هستند. Tim Willits کارگردان تولید بازی، اظهار می*کند که قبیله*های مختلف فقط با تغییر رنگ از یکدیگر تفکیک نمی*شوند بلکه هر کدام دارای رفتار و مهارت*های خاصی در مبارزه هستند. مثلاً قبیله Shrouded که در یک پایگاه نظامی قرار گرفته*اند، دارای برخورد سازمان یافته*تری هستند و در مبارزات به صورت هوشمندانه*ای پناه می*گیرند. البته افراد این قبیله هنگام مواجه شدن با اسلحه*های متحرک به مشکل برمی*خورند. این اسلحه را در نقاط مختلف زمین می*توان قرار داد تا به صورت خودکار به سمت دشمنانی که در آن نزدیکی حضور دارند، شلیک کند. ربات*های نگهبان چهارپا و عنکبوت شکلی هم در بازی وجود دارند که علاوه بر داشتن مسلسل نصب شده بر روی سر خود، می*توانند به سمت دشمن حرکت کرده و ضربه محکمی از نزدیک به صورتشان وارد کنند. با کمک اینگونه پشتیبان*ها چیره شدن بر دشمنان راحت*تر خواهد بود.
برای شرکت در رویدادها و مسابقات، ابتدا باید در شهرک گواهینامه رانندگی دریافت کنید! با پیروزی در مسابقات می*توانید اجزاء مختلف خودرو را ارتقا دهید. Rage دارای مسابقات زمانی، رقابت*های شانه به شانه و رویدادهای شکار راهزنان است. در طول مسیر مسابقات، آیتم*هایی برای تقویت نیترو و مهمات قرار داده شده و در پایان هر رویداد و در صورت برد، مقداری پول بدست خواهید آورد. وسایل نقلیه قدرتمند فقط در مسابقاتی که دارای حامی باشد، قابل استفاده هستند. برای گرفتن چنین مسابقاتی، مسلماً به یک حامی نیاز خواهید داشت. یکی از آن*ها شخصی با نفوذ، چاق و رئیس Mutant Bash TV است. این شبکه تلوزیونی در حال پخش مجموعه*ای به نام "Running Man" می*باشد که چهار گروه جهش یافته عصبانی را در گود مبارزه قرار می*دهد. این موجودات دارای گرز، چاقوهای قابل پرتاب و چوب*های مشتعل هستند. این بخش رقابتی در یک انبار رنگارنگ جریان دارد که دارای خطرات محیطی مثل کف پوشیده از میخ و یک گوریل غول پیکر مسلح به تیغ است!

Rage حرف*های زیادی برای گفتن دارد و یک بازی تیراندازی نسبتاً خلاقانه و بدعت آمیز محسوب می*شود. ماموریت*های متنوع، بخش آرکید رانندگی و مبارزات جذاب ماشین*ها، گرافیکی ممتاز و عالی همراه با تجربه*ای متفاوت و آزادانه از بخش داستانی تک نفره که id Software درباره آن گفته: خط داستانی کارگردانی شده است؛ ولی گیمر می*تواند آزادانه تصمیم بگیرد و نیازی نیست تمامی مراحل بازی طی شوند. همچنین حالت*های چند نفره*ای برای Rage در نظر گرفته شده که در آینده معرفی خواهند شد. این بازی نوید یکی از بهترین*ها را می*دهد و هر زمان که کامل شود برای پلتفورم*های PS3 ،PC و X360 منتشر می*شود.


:: مرتبط با: Preview , XBOX360 ,
:: برچسب‌ها: پیش نمایش بازی RAGE ,
http://wendyalexander6.jigsy.com
1396/04/31 06:01
Pretty part of content. I simply stumbled upon your web site
and in accession capital to assert that I get actually loved account
your blog posts. Any way I will be subscribing for your augment or even I
success you get right of entry to consistently rapidly.
BHW
1396/01/30 02:20
It's impressive that you are getting thoughts from this piece of writing as
well as from our argument made at this place.
manicure
1396/01/20 06:44
Great beat ! I wish to apprentice whilst you amend your website,
how could i subscribe for a blog web site? The account helped me a
acceptable deal. I have been tiny bit familiar of this your broadcast provided vibrant clear concept
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین عناوین مطالب