تبلیغات
GAMESDOT وبلاگ اختصاصی بازی های رایانه ای - rising
 
   
 
 

از لحظات خوب كنفرانس Konami در E3، قسمت نمایش Metal Gear Solid: Rising و اطلاعات تازه‌ای بود كه از زبان Shigenobu Matsuyama و Mineshi Kimura (به ترتیب، تهیه كننده و كارگردان بازی) اعلام شد.

اتفاقات Rising بین نسخه‌های دوم و چهارم MGS اتفاق می‌افتد و نشان خواهد داد كه چگونه رایدن به رایدنی كه در MGS4 دیده بودیم تبدیل شد. سازندگان بازی نوید دادند كه بزودی اطلاعات بیشتری از داستان مشخص می‌شود.

MGS: Rising علاوه بر اینكه یك عنوان hack and slash خواهد بود، دارای عناصر مخفی كاری نیز هست. سرعتر حركات Raiden در حركات مخفیانه سریعتر است و علاوه بر این، او با توجه به توانایی‌های آكروباتیكش می‌تواند در مكان‌های خاصی مخفی شود كه Snake نمی‌توانست به آن‌ها حتی دست یابد.

سازندگان بازی راجع به ویژگی Cut What You Will نیز توضیحاتی دادند. این ویژگی بازی را برای لحظه‌ای آهسته می‌سازد و سبب می‌شود تا شما بتوانید با استفاده از شمشیر رایدن دشمنان خود را با زاویه‌ی دلخواه قطعه قطعه كنید و یا اجزای مختلف محیط را نابود سازید.

همچنین گفته شده در طول بازی آیتم‌ها، مهمات و اطلاعاتی نیز به دست خواهد آمدد كه در روند بازی تاثیرگذار خواهند بود. آنها در مورد تریلر این بازی كه در كنفرانس مایكروسافت نمایش داده شد نیز توضیحاتی دادند و اشاره داشتند كه آن چیزی كه رایدن از بدن دشمن cyborg خود بیرون آورد نوعی انرژیست كه به رایدن برای ادامه‌ی بازی كمك می‌كند.

Metal Gear Solid: Rising برای PC ،PS3 و X360 در نظر گرفته شده است اما هنوز زمانی برای انتشار آن مشخص نشده.

آخرین عناوین مطالب